Kafdağı Konak OtelHakkımızda

Otelimiz; Rize Derepazarı ilçemizin Sandık taş köyü kırsalında bulunmaktadır. Siz değerli konuklarımız için hazırladığımız Osmanlı ve Selçuklu mimarisinin harmanı olan ve aynı zamanda doğu Karadeniz sivil mimari örneklerinin yaşatıldığı 21. Yüzyılda yapılmış 18. yüzyıl mimarisinin yeniden inşa edildiği yapımız 13 oda kapasiteli toplamda 35 yatak kapasitesine sahiptir.

Odalarımızda Tuvalet, Banyo, TV, Mini buzdolabı, Telefon, Çalışma masası, Elbise Dolabı, Makyaj Masası, şömine (3 odamızda şömine) bulunmaktadır. Odalarımız ferah ve son derece keyifli bir dekorasyonla dizayn edilmiştir. Otel konuklarımız için son derece şık ve otantik dizaynlı lobi ve açık alanda 270° deniz manzaralı bahçemiz bulunmaktadır.

Ayrıca 150 kişilik ve 50 kişilik kapalı salonlarımız, Açık alanda 750 metrekare üzerine kurulu 180 kişilik bahçemiz bulunmaktadır. Bu alanlarımızda toplantı, günü birlik yeme-içme hizmeti alabilirsiniz.Otelimizde taş fırınımız bulunmaktadır. Fırınımızda Derepazarı’nın meşhur pidesi yapılmaktadır.

Mimari Özellikleri

Kafdağı konak hotel işletmesi göz dolduran Osmanlı, Selçuklu mimarisinin harmanlandığı bir yapı modeliyle öne çıkmakta. Konumu Karadeniz doğasını en net haliyle göz zevkinize sunan manzaraları ve doğal güzelliklerle doludur. Geleneksel konak anlayışı konsept olarak sunulmaktadır.

İşletme Özellikleri

Karadeniz insanının konukseverliği işletmemizin temel hizmet anlayışının odağını oluşturmaktadır. Güleryüzlü personel, nezih ve huzurlu bir içmekan tasarımı kendinizi keyifli ve mutlu hissetmenizi sağlar. Restoran, Cafe, Bahçe gibi alanlarda günün keyfini çıkarabilir konforlu ve ferah odalarınızda huzurla dinlenebilirsiniz.

 

KAFDAĞI KONAK OTELETKİNLİKLERİMİZ

Kafdağı Konak Otel olarak ayder yaylası, fırtına deresi, zilkale vb. bir çok etkinliğimiz bulunmaktadır. Düzenlenen tüm etkinlikler için, etkinliklerimiz sayfasına göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

TÜM ETKİNLİKLERİMİZ İÇİN TIKLAYIN!

KAFDAĞI KONAK OTELYİYECEK İÇECEK

Kafdağı Konak Otel olarak restoranımızda bir çok yiyecek çeşiti bulunmaktadır. Yöresel yiyecekler ve içeceklerin yanı sıra otelimizde bulunan taş fırında derepazarı’nın meşhur pidesi de yapılmaktadır. Detaylı bilgi için restorantımız sayfasına göz atabilirsiniz.

RESTAURANTIMIZ

KAFDAĞI KONAK OTELREZERVASYON

Odalarımıza rezervasyon yaptırmak için iletişim sayfamızda yer alan irtibat numaralarından bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz rezervasyon formunu doldurarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

REZERVASYON

KAFDAĞI KONAK OTELODALARIMIZ

Odalarımızda Tuvalet,Banyo,Tv,Mini Buzdolabı,Telefon,Çalışma Masası,Elbise Dolabı,Makyaj masası ve ayrıca 3 adet odamızda şomine bulunmaktadır. Odalarımız ferah ve son derece keyifli bir dekorasyonla dizayn edilmiştir.

TÜM ODALARIMIZ